Πάλεψε αλλά δεν ήταν αρκετό

Με την ήττα στις αποσκευές του επέστρεψε στον Έβρο ο Αθλητικός Όμιλος Ορεστιάδας κατά την 5η αγωνιστική της Α2

Πάλεψε αλλά δεν ήταν αρκετό | | |

Κυριακή 1 Αυγούστου 2010

«Χρυσός» ο Σκαρλατίδης

Το «χρυσό» μετάλλιο στο Βαλκανικό Πρωτάθλημα που διεξήχθη στο Καζανλάκ της Βουλγαρίας κατέκτησε ο πασαδόρος του Αθλητικού Ομίλου Ορεστιάδας Γιάννης Σκαρλατίδης με την Εθνική Παίδων.

Με το χρυσό μετάλλιο επιστρέφει από το Καζανλάκ η Εθνική μας ομάδα των Παίδων καθώς οι νεαροί διεθνή μας επικράτησαν στον μεγάλο τελικό της διοργάνωσης την Βουλγαρία με 3-0 και κατέκτησαν αήττητοι την πρώτη θέση.

Μέλος στην χρυσή ομάδα των Παίδων ήταν και ο αθλητής του ΑΟΟ Γιάννης Σκαρλατίδης ο οποίος αναμένεται στην Ορεστιάδα με το χρυσό μετάλλιο και πλούσιες εμπειρίες από το Βαλκανικό που συμμετείχε.

Συγχαρητήρια στον Σκαρλατίδη και πολλές ευχές για ακόμη μεγαλύτερες επιτυχίες στην καριέρα του….